Max E - 260 černý

62.170 Kč vč. DPH
Bezrámové akvárium, ultra-čiré, s broušenýmí hranami
Elegantní kvalitně vyrobenou Red Sea skříňku
Profesionální filtrační nádrž s konstantní výškou hladiny pro odpěňovač a filtračními ponožkami
Tichý, regulovatelný systém odtoku do filtrace s nouzovým přepadem
Integrovaný automatický top-up systém se zásobníkem (doplňování odpařené vody)
Sestava připraveného potrubí k montáži - není zapotřebí lepení
Poradím Vám a pomůžu vytvořit Vaše dokonalé akvárium ... Roman Janák
  • Objem akvária - 260 litrů
  • Velikost akvária - 90 x 57.5 x 55 (142) cm
    (délka, šířka, výška, celková výška)
  • AI Hydra 26™ HD LED - 2 kus

Max E - 260 černý od Red Sea poskytuje pokročilým akvaristům solidní základnu pro vybudování plně vybaveného mořského akvária.

Řada Red Sea REEFER™ kombinuje současný/moderní přístup, bezrámové a ultra čiré skleněné akvárium spolu se stylovým podstavcem, s kompletním systémem cirkulace vody včetně profesionální filtrace ("sumpu") a integrovaného doplňování odpařené vody (ATO) a unikátní tichý Red Sea systém koloběhu vody.

Systém Red Sea MAX® je kompletní REEF SPEC® systém poskytující vše potřebné, aby vám umožnil vychutnat krásu a rozmanitost vašeho vlastního kousku prosperujícího korálového útesů bez obav o výběr jednotlivých komponent a jejich kompatibility.

Systém Red Sea MAX - E zahrnuje zcela nové AI Hydra 26™ HD LED která nabízí celé spektrum barev, LED konfigurace tohoto svítidla dává věrnou reprodukci barev a velké množství světelných efektů. Osvětlení je plně ovladatelné pomocí vestavěného WiFi, které je kompatibilní s iOS a Android nebo s jakýmkoli WiFi s podporou Mac nebo PC. AI Hydra 26™ HD LED je pevně uchycena na zadní stěnu nádrže s možností otáčení do vzpřímené polohy v průběhu reefscapingu nebo jiné údržby nádrže.